Skarga Real Madryt

Sprzeciw Real Madryt w sprawie powtórzonego losowania Ligi Mistrzów  

Włodarze Królewskich nie kryli niezadowolenia po decyzji o powtórzeniu losowania par 1/8 finałów Ligi Mistrzów. Jeszcze przed ogłoszeniem nowego przeciwnika Real Madryt przesłał skargę do UEFA. Niestety takie działanie nic nie dało. Według informacji hiszpańskiego „AS-a” w tej sprawie nie zostaną podjęte żadne kroki. Królewscy nie będą już więcej interweniować.  

 Odrzucenie sprzeciwu Królewskich 

Jeszcze przed tą całą sytuacją włodarze klubu z Santiago Bernabeu już określili swoje niezadowolenie z podjętej decyzji. Ich oburzenie skutkowało złożeniem skargi do UEFA. Ta niestety na niewiele się zdała. Chwilę po godzinie 15 przedstawiono nowe pary 1/8 finału.  

Drugie losowanie nie było dla Królewskich sprzyjające. Real Madryt trafił na PSG i czeka go teraz ciężki orzech do zgryzienia. Jak informuje „AS” – klub nie podejmie już żadnych działań, których celem jest zaskarżenie UEFA.  

Czy real może stwierdzić, że ma pecha? 

Real Madryt zmierzy się z PSG z pełną wiarą w siebie oraz z nadzieją na awans po starciu z tak trudnym rywalem. Teraz ważne jest, aby dobrze rozegrać ten dwumecz. Nie ma czasu i sensu na odwoływanie się. Obecnie trzeba się skupić na tym, aby być lepszym od PSG i przejść dalej w Pucharze Europy – takie jest zdanie włodarzy „Królewskich” umieszczone w gazecie.  

Real nie może twierdzić, iż ma pecha – przecież odniósł on zwycięstwo w swojej grupie. Co więcej, w gronie jego potencjalnych przeciwników było niewiele klubów, które mogłyby okazać się słabsze od naszpikowanego gwiazdami PSG. Rozgrywki 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędą się w lutym i marcu 2022 roku.