Zapadła decyzja w sprawie Mbappe

Real Madryt podobno postanowił nabrać wody w usta i unikać mówienia o Kylianie Mbappe od teraz do stycznia.

Los Blancos chętnie wykupią Mbappe jako darmowy transfer w przyszłym lecie i są w stanie uzgodnić umowę przedkontraktową już w styczniu, tak by uniknąć niepotrzebnej walki latem. Giganci z La Liga są pewni, że zdobędą podpis gwiazdora reprezentacji Francji, pomimo niepowodzenia z późnymi ofertami w letnim oknie transferowym, zwłaszcza że Mbappe wciąż odrzuca wszelkie propozycje kontraktowe z PSG.

Ale według El Chiringuito, który w dzisiejszych czasach ma tendencję do śledzenia Realu Madryt, mówi, że Los Blancos nie mówi już o Mbappe. Real ma wstrzymać wszelkie zainteresowanie tym piłkarzem i rozmowy o nim, aż do stycznia. Dopiero wtedy mają ruszyć negocjacje w sprawie sprowadzenia napastnika na Santiago Bernabeu.

Poinformowano, że Real Madryt jasno dał do zrozumienia, że ​​nie chcą, aby Mbappe był częścią jakichkolwiek dyskusji na terenie ich obiektów. W sprawie Francuza ma zapanować całkowita cisza. Tak medialna, jak i jakakolwiek.

Raport twierdzi, że Los Blancos są zdeterminowani, aby skupić się na bieżącym sezonie, więc nie chcą dyskusji o Francuzie przed styczniem, kiedy będą mogli uzgodnić umowę ze wszystkimi szczegółami.

źródło: football-espania.net