Real sprowadza młodego środkowego obrońcę

Jak twierdzi hiszpański dziennikarz Javi Verde, Real Madryt właśnie finalizuje transfer środkowego obrońcy. Nowym nabytkiem „Los Blancos” ma być Mario Rivas, który do tej pory występował w młodzieżówce Getafe. Oczywiście, transfer ten nie jest robiony z myślą o włączeniu Rivasa do pierwszej drużyny. Przynajmniej nie od razu. Mario Rivas wzmocni zespół młodzieżowy Realu Madryt. Tam pod okiem doświadczonych trenerów ma zrobić na tyle duży postęp, by finalnie awansować do pierwszej drużyny.

Mario Rivas to urodzony w 2007 roku środkowy obrońca. Według hiszpańskich mediów, Rivas to wielki talent. Stąd też zainteresowanie jego osobą ze strony Realu. Do tej pory Rivas był jedną z najjaśniejszych postaci w młodzieżowych zespołach Getafe.

Od dzisiaj ma to się zmienić. Real sprowadza go z myślą o przyszłości. W najbliższym czasie Mario Rivas ma poczynić postęp w rozwoju i wkrótce zadebiutować w pierwszym zespole madryckiego klubu. Rivas jest czwartym transferem młodzieżówki Realu Madryt tego lata. Oprócz niego Real sprowadził również: Jose Arevalo, Daniego Martina i Ferrana Seco.

źródło: thehardtackle.com