Tanguy Ndombele na celowniku Realu Madryt

Real Madryt zamierza wzmocnić linię pomocy w letnim okienku transferowym. Ich celem stał się 24 – letni reprezentant Francji – Tanguy Ndombele. „Królewscy” mieli już nawet złożyć zapytanie do Tottenhamu Hotspurs o ewentualną wysokość transferu. Angielski klub nie jest jednak jeszcze gotowy na sprzedanie swojego zawodnika.

Ndombele do Londynu trafił w 2019 roku. Jego przenosinom do Anglii towarzyszyło wielkie zainteresowanie i spore nadzieje. Początek miał kiepski i brakowało mu regularności. Jednak w tym sezonie Ndombele był jednym z lepiej grających zawodników Spurs. 44 spotkania we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie mówią same za siebie. To właśnie te występy sprawiły, że 24 – latek trafił na radar jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie.

„Królewscy” szykują się na pożegnanie z Luką Modriciem. W związku z czym spora ilość pomocników z europejskiej czołówki jest z nimi łączona.

Wracając do Tanguya Ndombele, Real Madryt będzie musiał liczyć się z wyłożeniem grubej kasy za tego zawodnika. W kuluarach mówi się o kwocie rzędu 54 milionów funtów.

źródło: thehardtackle.com